درباره ما

هدف «هونریا» این است که هر کاشانه در این خاک به چندین هنر آراسته باشد؛‌ هنری برآمده از ذهن خلاق و نبوغ هنرمندان و دستان صنعت‌گران ایرانی. مجموعه هونریا، گالری فیزیکی و آنلاینی است که بنا دارد آثار هنری و صنایع دستی کاربردی و اصیل را متناسب با سبک زندگی امروزی،  ارائه و به فروش برساند.

«هونَر» در فارسی میانه و پهلوی و پس از آن «هنر»؛ دلالت بر فرزانگی، فرهیختگی و كمال دارد و از سویی دیگر توانایی بیان افكار، احساسات، عواطف، تخیلات و تفكر است. هرآنچه اصیل و شریف باشد به آن نسبت «آریا» دهند.

هونریا بر آن است که بستری باشد برای آن‌که هنر هرچه بیشتر در بند بند زندگی روزمره تنیده شود؛ چرا که «خاک زمین جز به هنر پاک نیست» و بی حضور هنر و هنرمندان، زندگی ذوقی چنان نخواهد داشت.

از آنجا که هنر آن باشد که بی خون جگر آید به دست؛ این مجموعه آثار هنری و صنایع دستی که از نظر اعتبار و کیفیت تولید بی‌نظیر هستند را گردآوری کرده تا به صورت آنلاین و بی هیچ واسطه، بتوانید این آثار را بررسی کرده و به آنها دسترسی داشته باشید.

هونریا هر آنچه از «هنر» انتظار دارید را مجسم ساخته و با امکان فروش انلاین و حضور در شبکه‌های مجازی، تعامل با آثار هنری را آسان‌تر از قبل کرده است. این بار هونر را نه بر دیوارهای موزه، که در خانه‌تان ببینید و لمس کنید.

ورود به حساب کاربری

بازنشانی رمز عبور

ثبت نام حساب کاربری